O nas 

Czy jesteśmy restauracją włoską? Nie do końca. Nie znajdziecie u nas tradycyjnych włoskich dań, carbonary, sosu bolońskiego czy lasagne.

Nigdy nie przyrządzilibyśmy ich tak dobrze jak włoska mamma. Ale z miłości i podziwu dla kuchni włoskiej tworzymy kuchnię inspirowaną Włochami. Czerpiemy pełnymi garściami z ich koncepcji kuchni prostej, opartej na niewielu składnikach, za to najwyższej jakości. Uważamy, że dobry produkt obroni się sam, bez wielkiej ilości dodatków i przypraw.

Jesteśmy przekonani, że prosta w składniki kuchni może dostarczać bogatych kulinarnych doznań.
Nowa restauracja w centrum Rybnika obok Urzędu Miasta zachęca ciepłym, przyjaznym wnętrzem.

Rybnik

ul. Miejska 2

tel : 666 666 898

nr konta : 13 1050 1344 1000 0092 7682 7277

O nas - nasza kuchnia

W naszej kuchni największą wagę przywiązujemy do produktów. Importujemy prosto z Włoch 99% składników naszych dań i wszystkie wina. Każdy nasz produkt to odrębna historia.

W naszej kuchni znajdziecie wyłącznie produkty certyfikowane, DOP, DOCG, IGP. Sprowadzamy produkty wyjątkowe, które oczarowały nas smakiem, ale także sposobem produkcji i aurą otaczającą ich wytwórców. Z każdym z naszych dostawców spędziliśmy długie godziny i wiemy na pewno, że łączą nas te same wartości.  Są to tradycja, pasja, przywiązanie do jakości i szacunek do ziemi oraz naturalna i odpowiedzialna produkcja. Nasza pizza przyrządzana jest z dodatkiem pomidorów San Marzano, mozzarelli di bufala, oliwy z oliwek i liści świeżej bazylii, wypiekana w piecu z cegły w temperaturze 485 stopni w zaledwie 60-90 sekund.